Vaflovač Breville (VST072X)

Kód: VST072X-01
Tip
Značka: Breville
€72
Vypredané
Položka bola vypredaná…

S vafľovačom Breville je príprava skvelých vaflí dielom okamžiku. Špeciálny povrch DuraCeramic uľahčuje prípravu i údržbu a moderný dizajn vafľovača Breville potom ozvláštni každú kuchyňu.

Detailné informácie

Podrobný popis

S vafľovačom Breville DuraCeramic pripravíte skvelé do zlatista upečené belgické vafle počas okamžiku. Vafľovač Breville je navyše vyvedený v elegantnom dizajne a vybavený radom praktických funkcií.

Moderný nepriľnavý povrch

Jeho veľkou výhodou je hlavne špeciálny, nepriľnavý povrch DuraCeramic. Ten prenáša teplo rýchlejšie a efektívnejšie než bežné nepriľnavé povlaky, takže sami budete prekvapení, ako málo času stačí na prípravu skvelých vaflí. DuraCeramic je tiež odolnejší proti poškriabaniu a štyrikrát trvanlivejší než iné nepriľnavé povrchy, takže vám bude slúžiť skutočne dlho. Povrch DuraCeramic, samozrejme, neobsahuje škodlivé látky ako PTFE alebo PFOA a veľmi ľahko sa čistí.

Praktická prevádzka a skladovanie

Platničky na pečenie sú jednoducho vyberateľné a umývateľné. Platničky sú navyše veľmi hlboké, čo je na prípravu skvelých vaflí zvlášť dôležité. Vafľovač Breville je možno skladovať v zvislej polohe, takže v kuchyni ušetríte miesto, a to i vďaka špeciálnemu úložnému priestoru pre napájací kábel.

Pokiaľ vy či vaše deti milujete skvelé vafle na raňajky či ako desiatový dezert, vafľovač Breville s elegantným dizajnom vás rozhodne nesklame.

Dodatočné parametre

Kategória: Sendvičovače a vaflovače
Záruka: 2 roky
Farba: šedá, nerez
Hmotnosť: 2,2 kg
Príkon: 850 W
Rozmery: 276 x 104 x 236 mm
Položka bola vypredaná…

Vaflovač Breville VST072X

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty firmy Breville v sebe snúbia skvelú funkčnosť a elegantný štýl vďaka čomu si ich obľúbili milióny zákazníkov najmä na britských ostrovoch, kde je Breville jednou z najpredávanejších značiek v oblasti malých kuchynských spotrebičov. Jedinečný dizajn výrobkov Breville z nich činí ozdobu každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Logo Breville