Vákuová zváračka fólií FoodSaver FFS005X

Kód: FFS005X
Značka: FoodSaver
€192
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Profesionálna vákuová zváračka fólií FoodSaver FFS005X sa postará o rýchle a efektívne odsatie všetkého vzduchu. Vytvára pevný a široký zvar, ktorý je odolný voči pretrhnutiu a navyše je možné ľahko ju uschovať vo zvislej polohe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka vákuovej zváračke sa môžete tešiť na dlhšiu čerstvosť vašich potravín. Hneď ako je totiž pri nich nastolené vákuum, nepodliehajú tak rýchlo skaze. Pre predstavu, vákuovo zabalené potraviny umiestnené v chladničke vydržia až 6 mesiacov a v mrazničke 2-3 roky.

Pomocou vákuovej zváračky ľahko uchováte potraviny po dlhšiu dobu. Spracovať tak môžete napríklad vašu veľkú úrodu zo záhradky.

Vrecká môžete využiť opakovane

S vákuovými vreckami FoodSaver ušetríte. Vďaka ich pevnému a kvalitnému prevedeniu ich môžete jednoducho umyť a použiť opakovane.

Ovládanie si osvojíte raz dva

O výkonné odsávanie všetkého vzduchu sa stará zabudovaná odsávacia pumpa . Prevádzka je plne automatická a rýchlo si ju osvojíte. Využiť môžete špeciálny režim pre mokré a šťavnaté potraviny ako napríklad polievky a omáčky.

Prístroj má zároveň integrovaný držiak fólie a rezací nôž na prípravu vreciek. O priebehu vákuovania a zvárania vás budú informovať LED kontrolky.

Z vreciek neunikne ani kvapka

Pre vákuové vrecká FoodSaver je typické ich kvalitné spracovanie za použitia silnej drážkovanej fólie. Zváračka tu potom vytvára široký a pevný zvar, ktorý je odolný voči prípadnému pretrhnutiu.

Lacnejšie typy fólií a vreciek majú tendenciu lepiť sa k sebe a pretrhnúť sa. To sa vám však so značkou FoodSaver nestane.

Čo je súčasťou balenia

Spoločne s vákuovou zváračkou získate:

  • 1 ks - rolky fólie so šírkou 280 mm, dĺžkou 3 m
  • 5 ks - vrecko s objemom 3,78 l
  • 5 ks - vrecko s objemom 0,94 l

Dodatočné parametre

Kategória: Vákuové zváračky
Záruka: 2 roky
Automatická detekcia vrecka: ne
Držiak fólie a rezací nôž: áno
Farba: broušená ocel / černá
Funkcia iba zvarení: ano
Funkcia mokré / suché potraviny: áno
Hmotnosť: 2,5 kg
Príkon: max. 140 W
Program pre marinovanie: nie
Rozmery (š x v x h): 400 x 80 x 240 mm
Ručná vákuovačka: nie
Ručné (pulzné) odsávanie: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká firma FoodSaver je známa širokou ponukou produktov v oblasti uchovávania potravín. Už viac ako dvadsať rokov sú jej výrobky zo segmentu vákuovania potravín najpredávanejšie na americkom trhu. Na českom trhu ponúka FoodSaver bezkonkurenčne najširší výber vákuových zváračiek a ich príslušenstva.

Logo FoodSaver