Fľaša pre bubliq výrobník sódy

Kód: 1005 1006 1014 Zvoľte variant
Novinka
Značka: bubliq
€12
Skladom (>10 ks) Skladom (>10 ks) Skladom (>10 ks) Zvoľte variant
Variant

Potrebujete náhradnú fľašu pre váš výrobník sódy Bubliq? Do fľaše nalejete až 800ml vášho najobľúbenejšieho nápoja, ktorý ľahko a kedykoľvek uskladníte v chladničke. Fľaša je vyrobená zo 100% čistého plastu bez BPA a ftalátov. Viečko je súčasťou balenia. Fľaša je ladená do medenej, striebornej alebo čiernej modernej farby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradná fľaša dopredu vychladí nápoje

Objem fľaše 800ml je ideálny do chladničky. Pretože sa u vychladených tekutín tvoria lepšie bublinky, odporúčame nápoje vychladiť ešte pred samotnou výrobou sódy. Náhradná fľaša pre tieto účely dobre poslúži.

Dlhodobé využitie

Rovnakú fľašu môžete používať celé 3 roky. Potom ju odporúčame vymeniť, pretože jej skončí trvanlivosť. Dátum spotreby si poznačte do návodu, aby ste mali prehľad. Odporúčame výmenu fľaše kedykoľvek už bude vyblednutá, prasknutá alebo zdeformovaná.

Čistenie

Fľašu môžete čistiť jednoducho vhodným čistiacim prípravkom na riad a vlažnou vodou. Na dôkladnejšie čistenie použite kefu na fľaše. Fľašu nevystavujte teplotám pod +4 °C a nad +40 °C. Fľaša sa nedá umývať v umývačke!

Dodatočné parametre

Kategória: Výrobníky sódy
Záruka: 2 roky
Materiál:: PET, 100 % bez BPA
Objem:: 800 ml
Rozměry s víkem - výška:: 37,2 cm
Rozměry s víkem - Ø:: 6,8 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bubliq je viac než len výrobník sódy. Dánska značka bubliq kombinuje minimalistický dizajn, jednoduché použitie a jedinečnú funkčnosť v najtenšom výrobníku sódy na svete. Domáca príprava perlivej vody sa tak stáva jednoduchým a elegantným riešením. Dômyselné materiály bez BPA a škodlivých ftalátov zaistia zdravotnú nezávadnosť a predlžujú životnosť náhradnej fľaše. Navyše s   týmito produktmi šetríte životné prostredie pred stovkami plastových fliaš na jedno použitie.