Fľaša pre bubliq výrobník sódy šedá matná

Kód: 1005
Značka: bubliq
€12
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Potrebujete náhradnú fľašu pre váš výrobník sódy Bubliq? Do fľaše nalejete až 800ml vášho najobľúbenejšieho nápoja, ktorý ľahko a kedykoľvek uskladníte v chladničke. Fľaša je vyrobená zo 100% čistého plastu bez BPA a ftalátov. Viečko je súčasťou balenia. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradná fľaša dopredu vychladí nápoje

Objem fľaše 800ml je ideálny do chladničky. Pretože sa u vychladených tekutín tvoria lepšie bublinky, odporúčame nápoje vychladiť ešte pred samotnou výrobou sódy. Náhradná fľaša pre tieto účely dobre poslúži.

Dlhodobé využitie

Rovnakú fľašu môžete používať celé 3 roky. Potom ju odporúčame vymeniť, pretože jej skončí trvanlivosť. Dátum spotreby si poznačte do návodu, aby ste mali prehľad. Odporúčame výmenu fľaše kedykoľvek už bude vyblednutá, prasknutá alebo zdeformovaná.

Čistenie

Fľašu môžete čistiť jednoducho vhodným čistiacim prípravkom na riad a vlažnou vodou. Na dôkladnejšie čistenie použite kefu na fľaše. Fľašu nevystavujte teplotám pod +4 °C a nad +40 °C. Fľaša sa nedá umývať v umývačke!

Dodatočné parametre

Kategória: Výrobníky sódy
Záruka: 2 roky
Materiál:: PET, 100 % bez BPA
Objem:: 800 ml
Rozměry s víkem - výška:: 37,2 cm
Rozměry s víkem - O:: 6,8 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobníky sódy

Prečo práve výrobník sódy Bubliq?

Severský minimalizmus

Bubliq výrobník sódy je so svojím 8 cm širokým telom najtenším výrobkom sódy na svete! Tenký, minimalistický dizajn sa bude skvele vynímať na každej kuchynskej linke.

Spoľahlivý

S patentovaným systémom Bubliq môžete bezpečne pridať bublinky do všetkých svojich nápojov. Jedinečná štruktúra systému sýtenia oxidom uhličitým umožňuje perliť vaše nápoje bez rizika penenia alebo zablokovania ventilu.

Jednoduchá obsluha

Už vás nebavia nemotorné výrobníky sódy, ktoré sa ťažko používajú? Bubliq výrobník sódy kombinuje tenký dizajn a jednoduché použitie. Vďaka technológii Air-Charge jednoducho nasadíte uzáver uzáver na fľašu, fľašu vložíte na stojan a sýtiteniekoľkonásobným stlačením vrchnej časti. Žiadne skrutkovanie alebo ohýbanie veľkých fliaš ako na starých výrobníkoch sódy.

Jednoduché čistenie

Už vás nebavia nemotorné výrobníky sódy, ktoré sa ťažko používajú? Vďaka technológii Air-Charge jednoducho nasadíte uzáver uzáver na fľašu, fľašu vložíte na stojan a sýtite niekoľkonásobným stlačením vrchnej časti. Žiadne skrutkovanie alebo ohýbanie veľkých fliaš ako na starých výrobníkoch sódy.

Naperlite ČOKOĽVEK!

Bubliq drink výrobník sódy je viac než len výrobník sódy. Je to výrobník sódy, ktorý pridáva bublinky do VŠETKÝCH vašich nápojov. Premeňte svoje víno na sekt alebo si pripravte šumivú limonádu. Môžete dokonca sýtiť nápoje čerstvým ovocím a zeleninou! Nikdy nebolo jednoduchšie pripraviť lahodné nápoje!

Kompatibilné so všetkými plynovými fľašami

Nápojový výrobník sódy Bubliq využíva univerzálny konektor, vďaka ktorému je kompatibilný so všetkými 425 g bombičkami. To znamená, že môžete použiť bombičky napr. SodaStream, AGA, Grohe atď. Originálne bombičky do Bubliq dovážame od Nordic Soda, ich zakúpenie je možné v našom eshope alebo predajňách.

Viac arómy, lepšia chuť!

Vedeli ste, že čerstvé ovocie, zelenina či bylinky uvolňujú pri sýtení viac arómy? To znamená, že sýtením nápojom alebo vodou spolu s vašou obľúbenou zeleninou získate viac chuti! Nedôverujete nám? Skúste najbližšie pri výrobe perlivej vody pridať napríklad pár kúskov ovocia alebo ochutnajte talianske sirupy Sorrento z našej ponuky.

Viac náplne
- menej plastov

Keď si kúpite výrobník sódy na nápoje Bubliq, ušetríte peniaze a zároveň šetríte naše životné prostredie. S Bubliq si vytvoríte čerstvú perlivú vodu za cenu 25 centov za liter. Zároveň znížite svoju CO2 stopu a šetríte naše životné prostredie pred stovkami plastových fliaš na jedno použitie.