Bezpečnostná Magnetka TNK Pozor horúce - 4 ks

Kód: BA-RO
Značka: TNK
€5
Skladom (7 ks)
Môžeme doručiť do:
4.6.2024

Bezpečnostná Magnetka detekujúci príliš vysoký žiar. Ak je teplota povrchu vyššia než 40˚C/104˚F, dôjde k zmene farby magnetu z čiernej na jasne červenú s výkričníkom. Týmto varuje pred možným popálením kože. Pokiaľ je povrch opäť studený, zmení sa farba magnetu na čiernu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezpečnostná Magnetka TNK Pozor horúce je indikátor tepla určený na detekciu žiaru v blízkosti radiátorov, teplovzdušnej rúry, čajovej kanvice a ďalších spotrebičov, produkujúcich vysokú teplotu ai. Zaistí tak bezpečnú manipuláciu a prevenciu pred popálením.

Dodatočné parametre

Kategória: Drobný pomocníci
Záruka: 2 roky
Materiál: Plast
Rozměry (d x š x v) mm: 4 x 4 x0,3 mm
Hmotnost 1 ks (g): 2,3

Magnetka TNK Pozor horké

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

TNK je inovatívna spoločnosť zameraná na kuchynské potreby so sídlom v Holandsku. Pomocou nich  dokážete  variť efektívnejšie s menším počtom riadu a menším neporiadkom. Vďaka týmto potrebám dokážete nabrať, prevrátiť, scediť a uchopiť jedlo, ktoré varíte. Toto všetko zvládnete iba jednou rukou!

Kuchynské multifunkčné potreby TNK majú mnoho funkcií. Multifunkčná obracačka Stingray 6v1 je unikátny multifunkčný nástroj, ktorý kombinuje hneď 6 druhov grilovacích potrieb ako sú napríklad uzamykacie kliešte, vidlička a špachtľa, takže môžete jedlo presne uchopiť i prevrátiť. Model Stingray obracačka BBQ 7v1 je určený na grilovanie a navyše funguje i ako otvárač fľiaš. Všetko sa ovláda veľmi intuitívne. Kuchynské potreby TNK šetria miesto na vašich pracovných stoloch. Od teraz budete mať svoje varenie pod kontrolou a vaša druhá ruka bude voľná pre tanier, pohár alebo fľašu, ktorú ste si práve otvorili. Bezpečnostná magnetka detekuje príliš vysoký žiar. Vysoký žiar zapríčiní sfarbenie do červeného trojuholníka, čím zabraňuje možnému popáleniu kože v blízkosti zdroja žiaru.