Stingray BBQ TNK 7v1 čierna – multifunkčná kuchynská obracačka

Kód: SRB-BL
Značka: TNK
€24
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Multifunkčná obracačka z nerezovej ocele Stingray BBQ 7v1 Tnk je unikátny multifunkčný nástroj, ktorý kombinuje hneď 7 druhov grilovacích načinie. V jednej ruke môžete držať všetko, čo k správnemu grilovaniu potrebujete.  Nič nemusíte prehadzovať a hľadať. Nič sa nepletie – každé grilovanie si odteraz užijete ešte viac. Uchopí, obráti, napichne a uvoľní bez chaosu a nežiaduceho znečistenia od omastku. Stingray BBQ 7v1 je  obľúbený pomocník pri grilovaní. Ponúka úsporu obstarávacích nákladov a úložného priestoru. Namiesto viacerých potrieb máte len jedno na všetko.

Multifunkčná obracačka Stingray BBQ 7v1 je navrhnutá ako váš pomocník pri grilovaní. Pri práci s panvicou máme pre vás kuchynskú verziu. Dodávané v peknom darčekovom balení. 

Detailné informácie

Podrobný popis

7v1 

S multifunkčným nástrojom obracačkou Stingray BBQ 7v1 jednoducho naberiete hamburger obracačkou (1), kliešťami (2) otočíte steak z tuniaka,  klobásu uchopíte ozubenými kliešťami (3), kus zeleniny napichnete vidlicou (4) a jemne ju stiahnete z vidlice. Pokiaľ je niečo na vidlici, uvoľňovací systém aktivujete jemným stlačením. Stingray BBQ obracačka dokáže s citom napichnúť jedlo na vidlicu bez toho, aby spadlo a skončilo mimo taniera. Zaoblená spodná časť obracačky zaistí, že nástroj položený na stole zostane v pozícii (6) a nezanechá pod sebou žiadne škvrny.

Toto všetko zvládnete len jednou rukou. Druhá vám zostane voľná pre tanier alebo nápoj. Aby ste ani na otvorenie fľaše nemuseli Trnuchu BBQ pustiť z ruky, do rukoväte sme pridali aj otvárač na fľaše (7).

Po grilovaní vložte multifunkčnú obracačku do umývačky, uzamknite a uskladnite.

Všestranný pomocník pri grilovaní

Multifunkčná obracačka Stingray BBQ 7v1 je váš pomocník pri grilovaní. Pri práci s panvicou máme pre vás v ponuke kuchynskú verziu. Stingray BBQ 7v1 je vyrobená z nerezovej ocele. Pre lepší úchop je vybavená praktickými gumovými madlami.

Dodatočné parametre

Kategória: Obracačky,naberačky, penovačky
Záruka: 2 roky
Materiál: nerezová ocel/Nylon
Rozměry (d x š x v): 41,5 x 8 x 5 cm
Hmotnost (g): 375

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

TNK je inovatívna spoločnosť zameraná na kuchynské potreby so sídlom v Holandsku. Pomocou nich  dokážete  variť efektívnejšie s menším počtom riadu a menším neporiadkom. Vďaka týmto potrebám dokážete nabrať, prevrátiť, scediť a uchopiť jedlo, ktoré varíte. Toto všetko zvládnete iba jednou rukou!

Kuchynské multifunkčné potreby TNK majú mnoho funkcií. Multifunkčná obracačka Stingray 6v1 je unikátny multifunkčný nástroj, ktorý kombinuje hneď 6 druhov grilovacích potrieb ako sú napríklad uzamykacie kliešte, vidlička a špachtľa, takže môžete jedlo presne uchopiť i prevrátiť. Model Stingray obracačka BBQ 7v1 je určený na grilovanie a navyše funguje i ako otvárač fľiaš. Všetko sa ovláda veľmi intuitívne. Kuchynské potreby TNK šetria miesto na vašich pracovných stoloch. Od teraz budete mať svoje varenie pod kontrolou a vaša druhá ruka bude voľná pre tanier, pohár alebo fľašu, ktorú ste si práve otvorili. Bezpečnostná magnetka detekuje príliš vysoký žiar. Vysoký žiar zapríčiní sfarbenie do červeného trojuholníka, čím zabraňuje možnému popáleniu kože v blízkosti zdroja žiaru.