Stingray TNK 6v1 čierna - multifunkčná kuchynská obracačka

Kód: SRK-BL
Značka: TNK
€15
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Multifunkčná obracačka z nerezovej ocele Stingray 6v1 Tnk je jedinečným multifunkčným nástrojom na trhu, ktorý kombinuje hneď 6 druhov kuchynských náčinie. V jednej ruke môžete držať všetko, čo pri varení na panvici potrebujete.  Nič nemusíte prehadzovať a hľadať. Nič sa nepletie – každé varenie si odteraz užijete ešte viac. Stingray 6v1 je žiadaným kulinárskym nástrojom, ktorý ponúka úsporu obstarávacích nákladov a úložného priestoru. Namiesto rôznych druhov kuchynských potrieb máte len jeden.

Multifunkčná obracačka Stingray 6v1 je váš pomocník pri varení na panvici. Pre účely grilovania je v ponuke BBQ verzia. Je dodávaná v peknom darčekovom balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

6v1

S multifunkčným nástrojom Stingray 6v1 jednoducho naberiete hamburger obracačkou (1), kliešťami (2) otočíte steak z tuniaka, ozubenými kliešťami (3) uchopíte klobásu, vidlicou (4) napichnete kus zeleniny a jemne ju stiahnete z vidlice s pomocou uvoľňovacieho systému, ktorý aktivujete jemným stlačením. Stingray kuchynská obracačka dokáže s citom napichnúť jedlo na vidlicu bez toho, aby spadlo a skončilo mimo tanier. Zaoblená spodná časť obracačky zaistí, že nástroj položený na pracovnej ploche zostane v pozícii (6) a nezanechá pod sebou žiadne škvrny.

Toto všetko zvládnete len jednou rukou. Druhá vám zostane voľná na držanie taniera či nápoja. Po varení vložte multifunkčnú obracačku do umývačky, uzamknite a uskladnite.

Všestranný pomocník pri varení na panvici

Multifunkčná kuchynská obracačka Stingray 6v1 je váš pomocník pri varení na panvici (alebo pri kempovaní). Pre použitie na otvorenom ohni alebo pri grilovaní máme pre vás v ponuke BBQ verziu.

Telo Trnuchy je vyrobené z nerezovej ocele, predná časť je z nylonu, ktorý odoláva teplotám do 240 ° C/460 ° F. Pre lepší úchop je vybavená praktickými gumovými madlami.

Dodatočné parametre

Kategória: Obracačky,naberačky, penovačky
Záruka: 2 roky
Materiál: nerezová ocel/Nylon
Rozměry (d x š x v): 33,5 x 6 x 4 cm
Hmotnost (g): 182

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

TNK je inovatívna spoločnosť zameraná na kuchynské potreby so sídlom v Holandsku. Pomocou nich  dokážete  variť efektívnejšie s menším počtom riadu a menším neporiadkom. Vďaka týmto potrebám dokážete nabrať, prevrátiť, scediť a uchopiť jedlo, ktoré varíte. Toto všetko zvládnete iba jednou rukou!

Kuchynské multifunkčné potreby TNK majú mnoho funkcií. Multifunkčná obracačka Stingray 6v1 je unikátny multifunkčný nástroj, ktorý kombinuje hneď 6 druhov grilovacích potrieb ako sú napríklad uzamykacie kliešte, vidlička a špachtľa, takže môžete jedlo presne uchopiť i prevrátiť. Model Stingray obracačka BBQ 7v1 je určený na grilovanie a navyše funguje i ako otvárač fľiaš. Všetko sa ovláda veľmi intuitívne. Kuchynské potreby TNK šetria miesto na vašich pracovných stoloch. Od teraz budete mať svoje varenie pod kontrolou a vaša druhá ruka bude voľná pre tanier, pohár alebo fľašu, ktorú ste si práve otvorili. Bezpečnostná magnetka detekuje príliš vysoký žiar. Vysoký žiar zapríčiní sfarbenie do červeného trojuholníka, čím zabraňuje možnému popáleniu kože v blízkosti zdroja žiaru.