Barracuda TNK 5v1 - multifunkčná kuchynská naberačka

Kód: BAR-BL
Značka: TNK
€15
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
4.6.2024

Barracuda je názov jedinečného kuchynského multifunkčného nástroja na trhu, ktorý ponúka kombináciu viacero funkcií. V jednej ruke môžete držať všetko, čo pri varení potrebujete. Šikovné kliešte, obracačku, naberačku či sitko behom jedného pohybu - nič nemusíte prehadzovať či hľadať. Nič sa nepletie – každé varenie si odteraz užijete ešte viac. Barracuda je žiadaný kulinársky unikát, ktorý ponúka úsporu obstarávacích nákladov a šetrí úložný priestor. Namiesto jednotlivých nástrojov máte len jeden.

Multifunkčná naberačka 5v1 Barracuda Tnk sa dodáva v peknom darčekovom balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

5v1

S multifunkčným nástrojom Barracuda 5v1 jednoducho naberiete cestoviny, zeleninu alebo šalát ozubenými kliešťami (1), naberačkou (2) pridáte omáčku, ľahko roztvoríte a v okamihu získate dierovanú naberačku či sitko (3). Behom prípravy praženice ju jednoducho obráťte a použite ako špachtľu (4). Zaoblená spodná časť obracačky zaistí, že nástroj položený na pracovnej ploche zostane v pozícii (5) a nezanechá pod sebou žiadne škvrny.

Toto všetko zvládnete jednou rukou a druhá vám zostane voľná, napríklad pre tanier alebo nápoj.

Po varení vložte multifunkčnú naberačku do umývačky, uzamknite a uskladnite.

Všestranný pomocník pri grilovaní

Multifunkčná naberačka Barracuda je váš pomocník pri práci s panvicou v kuchyni (alebo pri kempovaní).

Telo Barracudy je vyrobené z nerezovej ocele, predná časť je z nylonu, ktorá odoláva teplotám 240°C/460°F.

Kvôli lepšiemu úchopu je vybavená i praktickými gumovými madlami.

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské náčinie
Záruka: 2 roky
Materiál: nerezová ocel/Nylon
Rozměry (d x š x v): 33,5 x 6 x 4 cm
Hmotnost (g): 182

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

TNK je inovatívna spoločnosť zameraná na kuchynské potreby so sídlom v Holandsku. Pomocou nich  dokážete  variť efektívnejšie s menším počtom riadu a menším neporiadkom. Vďaka týmto potrebám dokážete nabrať, prevrátiť, scediť a uchopiť jedlo, ktoré varíte. Toto všetko zvládnete iba jednou rukou!

Kuchynské multifunkčné potreby TNK majú mnoho funkcií. Multifunkčná obracačka Stingray 6v1 je unikátny multifunkčný nástroj, ktorý kombinuje hneď 6 druhov grilovacích potrieb ako sú napríklad uzamykacie kliešte, vidlička a špachtľa, takže môžete jedlo presne uchopiť i prevrátiť. Model Stingray obracačka BBQ 7v1 je určený na grilovanie a navyše funguje i ako otvárač fľiaš. Všetko sa ovláda veľmi intuitívne. Kuchynské potreby TNK šetria miesto na vašich pracovných stoloch. Od teraz budete mať svoje varenie pod kontrolou a vaša druhá ruka bude voľná pre tanier, pohár alebo fľašu, ktorú ste si práve otvorili. Bezpečnostná magnetka detekuje príliš vysoký žiar. Vysoký žiar zapríčiní sfarbenie do červeného trojuholníka, čím zabraňuje možnému popáleniu kože v blízkosti zdroja žiaru.