Strúhadlo klasické a strúhadlo Julienne Alligator (3050)

Kód: 3050
Značka: Alligator
€25
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Strúhadlo klasické a strúhadlo Julienne Alligator sa stane čoskoro obľúbeným pomocníkom vo vašej domácnosti. Vysokokvalitná korejská antikorová oceľ pre maximálnu trvanlivosť a ostrosť. 

Vyberte praktický krájač Alligator aj vy, poradíme v článku TU.

Detailné informácie

Podrobný popis

Strúhadlo Alligator mriežku na syr, čokoládu, citrusovú kôru, tvrdé ovocie a zeleninu.

Krájač Fine Julienne produkuje jemné prúžky, ktoré dodajú konečnú úpravu šalátom, ozdobám a zeleninovým pokrmom.

Vysokokvalitná korejská antikorová oceľ zaisťuje trvanlivosť a ostrosť nožov. Dobrý a stabilný úchop pomáha predchádzať zraneniu pri strúhaní alebo jemnom krájaní julienne.

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské náčinie
Záruka: 2 roky
Nože krájača: nerezová oceľ
Rozmery (d x š x v): 32,50 x 5,50 x 1,20 cm
Tělo krájača: ABS plast

Struhadlo klasické a struhadlo Julienne Alligator (3050)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Švédsky vynález Alligator je všestranný kuchynský nástroj, ktorý uľahčuje prípravu jedla; ušetrí vám čas a slzy, keď krájate cibuľu a zeleninu. Alligator je duchovným dieťaťom inovátora Bennyho Engdahla, ktorého omrzelo krájanie cibule, keď pripravoval svoje obľúbené jedlo – Ölandské knedle plnené bravčovým mäsom.  Toto jedlo vyžaduje veľké množstvo nakrájaných zemiakov a cibule. A každý vie, že krájanie cibule spôsobuje plač.

 Benny Engdahl kontaktoval svojho priateľa, vyštudovaného inžiniera Nikolu Knezevića, ktorý sa stal zodpovedným za technický vývoj produktu. Než bol finálny produkt pripravený pre komerčné uvedenie na trh, muselo sa pripraviť mnoho prototypov. Hľadal sa správny dizajn, správny materiál a najmä správna oceľ pre nože a sitá krájačov. Švédsky patent bol udelený na trh v októbri 2001. Teraz sú výrobky Alligator celosvetovo chránené patentom.

Alligator vám pomôže lepšie jesť, pretože robí z prácneho sekania a krájania na kocky zábavu. Vďaka krájačom je teraz proces rýchly, bezpečný a dokonca zábavný! Dokonale nakrájaná cibuľa na rovnaké diely, paradajky alebo zemiaky jedným a ľahkým ťahom. Dosiahnite profesionálne výsledky bez zvláštnych zručností alebo talentu. Investujete do produktu, ktorý používa najlepšiu juhokórejskú antikorovú oceľ 301 valcovanú za studena. Váš Alligator zostane ostrý a poskytne vám roky precízneho sekania zeleniny.