Kniha "Máca se loudá" od Martiny Dvořák Venigerové

Kód: KNIHA_MSL
Značka: Crockpot
€25
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Recepty na pomalé varenie. Kuchárka Máca sa loudá je venovaná všetkým, ktorí chcú dobre a zdravo jesť a nechcú – alebo nemôžu – stáť pol dňa pri platni. Kniha obsahuje trinásť kapitol s celkovým počtom 99 receptov vytlačených na kriedovom matnom papieri. Varené v hrnci značky Crockpot.

Detailné informácie

Podrobný popis

Väčšina receptov v knihe sa drží princípu „pozrieš, nahádžeš a ideš“. Inšpirácia pomalým varením ponúka variant ako sa svojim časom lepšie naložiť a pri tom sa navyše aj kvalitne stravovať.

Na uľahčenie práce je príprava pokrmov doplnená názornými fotopostupmi. Recepty obsahujú fotografie surovín, jednotlivých fáz prípravy aj finálnych podôb pokrmov.

Popis pracovného postupu je vďaka fotografiám prehľadný a tiež stručnejší  v porovnaní s klasickými kuchárkami. S takto názornými receptami môže v „loúdáku“ variť úplne každý.

Tešiť sa môžete nielen na najobľúbenejšie recepty Martiny Dvořák Venigerovej, ale aj na celý rad nových inšpirácií. Recepty sú pripravované v hrnci značky Crockpot.

Kniha je vydaná v českom  jazyku.

Počet strán: 232

Rozmery: 220 x 220 x 23,5 mm

Hmotnosť: 1,19 kg

Vydané: 2022

O autorke knihy:

Martina Dvořák Venigerová, ale od strednej školy ju nikto nepovie inak ako Máca. Túžba objavovať a tvoriť bola u autorky prítomná vždy, ale nanovo sa učí veci vo svojom živote meniť a sama seba šetriť.

Ako hovorí samotná autorka: „Vareniu je mojou vášňou, ale nie vždy mu môžem venovať svoj čas. Na druhú stranu stojím o jedlá z kvalitných surovín, upravené tak, aby sa aj tráviaca sústava radovala. Plná vitamínov, minerálov a živín, o ktorej varením pri nízkych teplotách neprídeme. K tomu mi neskutočne pomáha pomalý hrniec. Ide o elektrický hrniec, ktorý sa skladá z vnútornej nádoby a obalu s termostatom. Zvolíte si na ňom stupeň varu low alebo high a dĺžku varu. Väčšina hrncov na trhu sa po uvarení prepne do režimu "udržuj teplé". Jedlá v ňom nie sú hotové za pár minút, s varením sa "loudáte", ale to mi vôbec nevadí, pretože ja pri platni nestojím a hrniec odvedie prácu za mňa. Varenie ma nezdržuje, nemusím byť ani doma alebo ponáhľať sa s návratom. „Niečo dobré na jedenie“ čaká vždy na mňa a nie ja na neho."

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy o pomalom varení
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americký výrobca Crockpot uviedol v sedemdesiatych rokoch na trh prvý pomalý hrniecoriginálny Crockpot. Od tej doby ich zákazníkom na celom svete dodal desiatky miliónov kusov. Crockpot je svetovou jednotkou a ikonou v oblasti pomalého varenia. Ponúka bezkonkurenčne najširší výber pomalých a multifunkčných hrncov. Je lídrom na poli inovácií.