Pomalý hrniec Crockpot 7,5 l (CSC063X)

Kód: CSC063X
Značka: Crockpot
ZADARMOZADARMO
Pomalý hrniec Crockpot 7,5 l (CSC063X)
€115
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Pomalý hrniec crockpot CSC063X je ojedinelý svojím veľkým objemom 7,5 litra. Vďaka nemu jednoducho pripravíte skvelé jedlo až pre desať stravníkov naraz. Bez špinavého riadu a zbytočnej námahy. Varenie spríjemní digitálny časovač, ktorý po vypršaní ľubovoľne nastavenej doby varenia prepne hrniec do režimu "udržuj teplé".

Detailné informácie

Podrobný popis

Najväčší zo širokého radu pomalých hrncov značky Crockpot nájde využitie najmä vo väčších rodinách, nakoľko jedlo v ňom pripravené nasýti až desať hladných stravníkov.

Hrniec (nielen) do veľkej rodiny

Objem 7,5 litra je medzi pomalými hrncami unikátny. Príprava obeda pre početnú nedeľnú návštevu je tak vďaka nemu hračkou. V hrnci CSC063X dokážete pripraviť až desať porcií, a to bez väčšej námahy a hory špinavého riadu. Jedlo v pomalom hrnci je po celú dobu varenia pripravované pod bodom varu, vďaka tomu skvele chutí a i po prípadných prebytkoch sa len zapráši. Hrniec tak nájde využitie i pri bežnom varení, keď zvyšky možno uskladniť v chladničke, zamraziť či zavákuovať na neskoršie použitie.

Digitálne ovládanie

Režim varenia možno jednoducho ovládať pomocou niekoľkých tlačidiel. Dva stupne varenia (High a Low) sa líšia dĺžkou a intenzitou prípravy; v ponuke je tiež špeciálny režim na ohrev pokrmov či udržiavanie teploty jedla. Dĺžku varenia možno tiež nastaviť individuálne (v rozmedzí 30 min. až 20 hodín). Na digitálnom displeji potom počas prípravy vidíte odpočet času na dokončenie varenia, po ktorom sa hrniec automaticky prepne do režimu „udržuj teplé“.

Praktický pomocník

Vnútornú keramickú nádobu možno bez obáv vložiť do rúry napríklad na krátke zapečenie, rovnako tak ju možno umývať v umývačke, podobne ako sklenenú pokrievku. Pre prípadné rýchle ohriatie je nádobu možno vložiť i do mikrovlnnej rúry a, samozrejme, je možné ju uložiť do chladničky.

Pomalý hrniec dokáže ušetriť množstvo času a navyše vďaka špeciálnemu režimu varenia pri nízkej teplote docielite skvelé chuťové vlastnosti vašich pokrmov. Tento "obor" medzi pomalými hrncami vás nenechá na v štichu ani pri veľkých rodinných oslavách.

Dodatočné parametre

Kategória: Pomalé hrnce
Záruka: 2 roky
Farba: čierna + nerez
Hmotnosť: 6,8 kg
Materiál nádoby / pokrievky: kamenina / sklo
Objem: 7,5 l
Ovládanie: digitálne
Počet porcií jedla: až 10
Príkon: max. 320 W
Rozmery (d x š x v): 440 x 310 x 310 mm
Varná nádoba / pokrievky do rúry: áno / áno
Varná nádoba na sporák: nie

Pomalý hrnec CrockPot 7,5 l (CSC063X)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americký výrobca Crockpot uviedol v sedemdesiatych rokoch na trh prvý pomalý hrniecoriginálny Crockpot. Od tej doby ich zákazníkom na celom svete dodal desiatky miliónov kusov. Crockpot je svetovou jednotkou a ikonou v oblasti pomalého varenia. Ponúka bezkonkurenčne najširší výber pomalých a multifunkčných hrncov. Je lídrom na poli inovácií.