EZIDRI FD1000 ULTRA DIGITAL

Kód: FD1000DIGI
Neohodnotené
Značka: Hydraflow
€269
Skladem (> 10 ks)

Vylepšená verzia obľúbeného modelu Ultra FD1000 s digitálnym nastavením teploty a časovačom. Táto sušička potravín splní i Vaše najnáročnejšie predstavy o dokonalom spotrebiči. Má perfektný výkon a jej kapacitu možno rozšíriť až na 30 sít.

Recept na vynikajúce kokosové guľky s brusnicami, sušené na sušičke EZIDRI Digital v hobby magazínu ČT Polopate, môžete pozrieť TU. Recept na sušené mäso JERKY môžete pozrieť TU

Detailné informácie

Podrobný popis

Pusťte sa do sušenia ovocia, zeleniny, húb i byliniek. S touto profesionálnou sušičkou bude celý proces rýchly a efektívny. Vďaka prepracovanému prevedeniu spotrebiča si potraviny zachovajú maximálne množstvo vitamínov, minerálov, stopových prvkov a vlákniny.

Viete, že sušenie je najlacnejším a najzdravším spôsobom konzervácie? Touto cestou sa v ovocí a zelenine uchováva až 80 % vitamínov.

Perfektný výkon a nízka spotreba

Pre spotrebiče značky EziDri je charakteristický rovnomerný rozvod teplého vzduchu medzi všetky pláty sušičky pomocou ventilátora. Časť vzduchu pritom sušičkou prechádza opakovane, čo vedie k výraznej úspore elektrickej energie. To dosvedčujú i čísla – na usušenie 1 kg ovocia spotrebuje iba 0,45 kWH.

Elektronicky riadená teplota

Teplotu sušenia možno korigovať prostredníctvom zabudovaného termostatu v rozmedzí od 30 do 70 °C. Nižšiu teplotu oceníte pri sušení byliniek, tú najvyššiu potom pri sušení ovocných a jogurtových placiek, polievok i hotových jedál.

Časovač

Dobu sušenia môžete nastaviť od jednej hodiny do 48 hodín. Po uplynutí nastavenej doby sušenia prepne teplotu na 30 ° C z dôvodu ochrany pred opätovných ""zvlhčením"" už usušených potravín zo vzdušnej vlhkosti.

Rozšírenie kapacity až na 30 sít

V základnej zostave môžete naraz sušiť na 5 sitách. Pokiaľ by vám také množstvo nepostačilo, môžete si náhradné sitá dokúpiť a kapacitu rozšíriť až na 30 sít.

Usušiť tu môžete nielen ovocie, zeleninu a maškrtenie pre deti, ale i chutné a zdravé maškrty pre vašich domácich maznáčikov. Sušička predstavuje ideálny spotrebič i pre milovníkov RAW stravy.

Poskytujeme záruku 5 rokov

Táto profesionálna sušička predstavuje tak kvalitný kúsok, že na ňu našim zákazníkom poskytujeme hneď päťročnú záruku.

Užitočné príslušenstvo

Súčasťou balenia je:

  • Základňa
  • Veko
  • 5 sít
  • 1 fóliová miska
  • 1 sieťka

Dodatočné parametre

Kategória: Sušičky potravín
Záruka: 5 let
Časovač: 1 - 48 hod.
Hmotnosť: 4,7 kg
Max. počet sít: 30
Počet sít: 5
Priemer sít: 386 mm
Priemerný príkon: 200 - 500 W
Príkon: max. 1000 W
Teplotný rozsah: 30 až 70 °C
Výška: 280 mm

EZIDRI Kráječ a loupač jablek

Sušička potravin FD1000 ULTRA

Novozélandská firma Hydraflow je tradičným výrobcom kvalitných a rokmi preverených sušičiek EZIDRI a prenosných udiarní ANUKA.

Logo Ezidri