EZIDRI FD1000 ULTRA DIGITAL

Kód: FD1000DIGI
Značka: Ezidri
€299
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Vylepšená verzia obľúbeného modelu Ultra FD1000 s digitálnym nastavením teploty a časovačom. Táto sušička potravín splní i Vaše najnáročnejšie predstavy o dokonalom spotrebiči. Má perfektný výkon a jej kapacitu možno rozšíriť až na 30 sít.

Recepty sušené na sušičke Ezidri Digital v hobby magazíne ČT POLOPATĚ, na vynikajúcu sušenú panenku vcelku alebo prírodné müsli z domácich surovín môžete vidieť TU. Ďalší recept na vynikajúce kokosové guličky s brusnicami TU alebo recept na sušené mäso Jerky môžete vidieť TUĎalšie recepty nájdete v sekcii Recepty / Sušenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pusťte sa do sušenia ovocia, zeleniny, húb i byliniek. S touto profesionálnou sušičkou bude celý proces rýchly a efektívny. Vďaka prepracovanému prevedeniu spotrebiča si potraviny zachovajú maximálne množstvo vitamínov, minerálov, stopových prvkov a vlákniny.

Viete, že sušenie je najlacnejším a najzdravším spôsobom konzervácie? Touto cestou sa v ovocí a zelenine uchováva až 80 % vitamínov.

Perfektný výkon a nízka spotreba

Pre spotrebiče značky EziDri je charakteristický rovnomerný rozvod teplého vzduchu medzi všetky pláty sušičky pomocou ventilátora. Časť vzduchu pritom sušičkou prechádza opakovane, čo vedie k výraznej úspore elektrickej energie. To dosvedčujú i čísla – na usušenie 1 kg ovocia spotrebuje iba 0,45 kWH.

Elektronicky riadená teplota

Teplotu sušenia možno korigovať prostredníctvom zabudovaného termostatu v rozmedzí od 30 do 70 °C. Nižšiu teplotu oceníte pri sušení byliniek, tú najvyššiu potom pri sušení ovocných a jogurtových placiek, polievok i hotových jedál.

Časovač

Dobu sušenia môžete nastaviť od jednej hodiny do 48 hodín. Po uplynutí nastavenej doby sušenia prepne teplotu na 30 ° C z dôvodu ochrany pred opätovných ""zvlhčením"" už usušených potravín zo vzdušnej vlhkosti.

Rozšírenie kapacity až na 30 sít

V základnej zostave môžete naraz sušiť na 5 sitách. Pokiaľ by vám také množstvo nepostačilo, môžete si náhradné sitá dokúpiť a kapacitu rozšíriť až na 30 sít.

Usušiť tu môžete nielen ovocie, zeleninu a maškrtenie pre deti, ale i chutné a zdravé maškrty pre vašich domácich maznáčikov. Sušička predstavuje ideálny spotrebič i pre milovníkov RAW stravy.

Poskytujeme záruku 5 rokov

Táto profesionálna sušička predstavuje tak kvalitný kúsok, že na ňu našim zákazníkom poskytujeme hneď päťročnú záruku.

Užitočné príslušenstvo

Súčasťou balenia je:

  • Základňa
  • Veko
  • 5 sít
  • 1 fóliová miska
  • 1 sieťka

Dodatočné parametre

Kategória: Sušičky potravín
Záruka: 5 let
Časovač: 1 - 48 hod.
Hmotnosť: 4,7 kg
Max. počet sít: 30
Počet sít: 5
Priemer sít: 386 mm
Priemerný príkon: 200 - 500 W
Príkon: max. 1000 W
Teplotný rozsah: 30 až 70 °C
Výška: 280 mm

EZIDRI Kráječ a loupač jablek

Sušička potravin FD1000 ULTRA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Novozélandská firma Hydraflow je tradičným výrobcom kvalitných a rokmi preverených sušičiek potravín EZIDRI. Skvelá kvalita, dlhoročná tradícia, spoľahlivosť, bezprecedentná kapacita pre domáce sušenie. Novozélandské sušičky potravín majú unikátny a patentovaný systém prúdenia vzduchu, ktorý sa stará o stálu teplotu na všetkých sitách sušičky. Dokonalá cirkulácia vzduchu spôsobí rovnomerné sušenie, čím sa značne zníži spotreba elektrického prúdu. Najnovšia digitálna verzia oboch modelov je už niekoľkou generáciou týchto obľúbených sušičiek. Výhodou sušičiek Ezidrinízke prevádzkové náklady a možnosť rozšírenia príslušenstva podľa vašej potreby. Vyberať môžete z ponuky sít či unikátnych fóliových misiek určených na sušenie ovocných placiek. Dištančné sitá vám umožnia sušiť aj rozmerné produkty, napr. kusy mäsa vcelku či kvety. Fantázii (a schopnostiam sušičiek EZIDRI) sa medze nekladú, a preto  nie je sušenie vyhradené len ovociu a zelenine. Okrem húb tak v sušičke EZIDRI dokonale usušíte aj mäso a pripravíte si tak chutné jerky, ktoré vám dodá potrebné živiny napríklad na horskej túre. Môžete sušiť aj bylinky, čajové lístky, či orechy. V sušičkách EZIDRI pripravíte aj zdravé dobroty pre vaše deti alebo maškrty pre vašich zvieracích miláčikov. Sušičky Ezidri vám poskytnú kvalitné sušenie na niekoľko rokov.

Nepostrádateľným doplnkom je aj skvelý Krájač a lúpač jabĺk Ezidri. Čerstvé jablká a tvrdšie hrušky nakrája vo forme špirály. Ľahko a rýchlo si poradí s celým ovocím. Odstráni šupku, vykrojí jadrovník a nakrája ho do špirály. Potom stačí iba rovnomerne nakrájané plátky (hrúbka asi 5 mm) rozdeliť a môžete ich  použiť do koláčov, ovocných šalátov alebo kompótov. Takto ľahko, behom sekundy sú krížalky pripravené na sušenie. Ideálny pomocník na spracovanie jabĺk vo veľkom množstve. Krájanie a lúpanie jabĺk je s týmto krájačom zábava. Ušetrí vám drahocenný čas. Umožní ľahšiu manipuláciu a zaistí čistotu počas lúpania.

Logo Ezidri