EZIDRI SNACKMAKER FD500 DIGITAL

Kód: FD500DIGI
Značka: Ezidri
ZADARMOZADARMO
fd500
€199
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Zaobstarajte si sušičku potravín EZIDRI FD500 Digital, ktorú používajú i profesionálni kuchári. Pýši sa rovnomernou cirkuláciou teplého vzduchu medzi jednotlivými sitami, čím rýchlo a efektívne suší vložené suroviny. Navyše možno jej kapacitu jednoducho rozšíriť až na 15 sít.

Recepty sušené na sušičke Ezidri Digital v hobby magazíne ČT POLOPATĚ, na vynikajúcu sušenú panenku vcelku alebo prírodné müsli z domácich surovín môžete vidieť TU. Ďalší recept na vynikajúce kokosové guličky s brusnicami TU alebo recept na sušené mäso Jerky môžete vidieť TUĎalšie recepty nájdete v sekcii Recepty / Sušenie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vylepšená verzia najpredávanejšieho modelu FD500 Snackmaker, doplnená o digitálne ovládanie, ktorým možno nastaviť teplotu a dĺžku sušenia.

Spracujte vašu úrodu zo záhradky a pustite sa do sušenia. S prístrojom EZIDRI Snackmaker FD500 DIGITAL vám to pôjde ako po masle. Vďaka jeho profesionálnemu prevedeniu si potraviny zachovajú maximálne množstvo vitamínov, minerálov, stopových látok a vlákniny.

Pri sušení nie je potrebné používať žiadny cukor, konzervačné látky alebo farbivá.

Rovnomerná cirkulácia teplého vzduchu

Pod značkou EZIDRI sa skrývajú profesionálne sušičky, ktoré disponujú špeciálnym rozvodom teplého vzduchu pomocou ventilátora. Časť vzduchu tak prechádza sušičkou opakovane, čo výrazne šetrí elektrickú energiu, a tým i vašu peňaženku. Na usušenie 1 kg ovocia si vystačí iba s 0,45 kWh. Podstatné je, že sušička suší na všetkých sitách rovnako, a tak nie je potrebné ich na rovnomerné usušenie prehadzovať.

Elektronicky riadená teplota

Teplotu sušenia možno korigovať prostredníctvom zabudovaného termostatu v rozmedzí od 30 do 60°C. Nižšiu teplotu oceníte pri sušení byliniek, tú najvyššiu potom pri sušení ovocných a jogurtových placiek, polievok i hotových jedál.

Časovač

Dobu sušenia môžete nastaviť od jednej do 24 hodín; po uplynutí nastavenej doby sa sušička automaticky vypne.

Možnosť rozšírenia až na 15 sít

Zariadenie umožňuje vykonávať sušenie na viac fóliových miskách naraz. V základnej zostave sa môžete tešiť na 5 sít. Pokiaľ by vám to avšak nestačilo, môžete kapacitu jednoducho rozšíriť až na 15 sít a získať tak skutočne veľkokapacitný prístroj.

Bohaté príslušenstvo

Súčasťou balenia je okrem sít i fóliová miska, slúžiaca najmä na sušenie pastovitých náplní, z ktorých sa dajú vytvoriť skvelé a zdravé maškrty. Sušička je doplnená i sieťkou na sušenie krehkejších surovín (napr. byliniek, čajových lístkov či drobného bobuľového ovocia). V balení sušičky tak nájdete:

  • Základňa
  • Veko
  • 5 sít
  • 1 fóliová miska
  • 1 sieťka

Dodatočné parametre

Kategória: Sušičky potravín
Záruka: 5 let
Časovač: 1 - 24 hod.
Hmotnosť: 3,4 kg
Max. počet sít: 15
Počet sít: 5
Priemer sít: 340 mm
Priemerný príkon: 100 - 200 W
Príkon: max. 500 W
Teplotný rozsah: 30 až 60 °C
Výška: 260 mm

EZIDRI Kráječ a loupač jablek

Sušička potravin FD1000 ULTRA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Novozélandská firma Hydraflow je tradičným výrobcom kvalitných a rokmi preverených sušičiek potravín EZIDRI. Skvelá kvalita, dlhoročná tradícia, spoľahlivosť, bezprecedentná kapacita pre domáce sušenie. Novozélandské sušičky potravín majú unikátny a patentovaný systém prúdenia vzduchu, ktorý sa stará o stálu teplotu na všetkých sitách sušičky. Dokonalá cirkulácia vzduchu spôsobí rovnomerné sušenie, čím sa značne zníži spotreba elektrického prúdu. Najnovšia digitálna verzia oboch modelov je už niekoľkou generáciou týchto obľúbených sušičiek. Výhodou sušičiek Ezidrinízke prevádzkové náklady a možnosť rozšírenia príslušenstva podľa vašej potreby. Vyberať môžete z ponuky sít či unikátnych fóliových misiek určených na sušenie ovocných placiek. Dištančné sitá vám umožnia sušiť aj rozmerné produkty, napr. kusy mäsa vcelku či kvety. Fantázii (a schopnostiam sušičiek EZIDRI) sa medze nekladú, a preto  nie je sušenie vyhradené len ovociu a zelenine. Okrem húb tak v sušičke EZIDRI dokonale usušíte aj mäso a pripravíte si tak chutné jerky, ktoré vám dodá potrebné živiny napríklad na horskej túre. Môžete sušiť aj bylinky, čajové lístky, či orechy. V sušičkách EZIDRI pripravíte aj zdravé dobroty pre vaše deti alebo maškrty pre vašich zvieracích miláčikov. Sušičky Ezidri vám poskytnú kvalitné sušenie na niekoľko rokov.

Nepostrádateľným doplnkom je aj skvelý Krájač a lúpač jabĺk Ezidri. Čerstvé jablká a tvrdšie hrušky nakrája vo forme špirály. Ľahko a rýchlo si poradí s celým ovocím. Odstráni šupku, vykrojí jadrovník a nakrája ho do špirály. Potom stačí iba rovnomerne nakrájané plátky (hrúbka asi 5 mm) rozdeliť a môžete ich  použiť do koláčov, ovocných šalátov alebo kompótov. Takto ľahko, behom sekundy sú krížalky pripravené na sušenie. Ideálny pomocník na spracovanie jabĺk vo veľkom množstve. Krájanie a lúpanie jabĺk je s týmto krájačom zábava. Ušetrí vám drahocenný čas. Umožní ľahšiu manipuláciu a zaistí čistotu počas lúpania.

Logo Ezidri