Výhody sušičiek EZIDRI

Sušenie je najlacnejší a najzdravší spôsob konzervácie – vďaka šetrnému sušeniu sa uchová v ovocí a zelenine až 80 % vitamínov. Pri lacnejších typoch sušičiek ide o sezónnu záležitosť, inak je to avšak pri sušičkách EZIDRI. Tie môžete využiť po celý rok vďaka možnosti prípravy sušeného mäsa, byliniek, ovocných a zeleninových placiek či maškŕt pre zvieracích miláčikov. Sušičky EZIDRI majú niekoľko zásadných výhod oproti bežne predávaným typom:

1

Kvalita a rovnomernosť sušenia

Iste to pri sušení poznáte tiež – neustála kontrola, či sa ovocie a zelenina suší na jednotlivých sitách rovnako. Rad najmä lacnejších sušičiek nedokáže udržať rovnakú teplotu na všetkých sitách a vám tak nezostane nič iné, než sitá neustále prekladať. Pri sušičkách EZIDRI tieto starosti odpadajú – prístroje totiž disponujú špeciálnou patentovanou cirkuláciou vzduchu, takže vo všetkých častiach sušičky panuje rovnaká teplota. Teplý vzduch totiž vďaka zabudovanému ventilátoru prechádza sušičkou opakovane; vzduch tak iba stačí „dohriať“ na požadovanú teplotu, čím sa navyše šetrí elektrická energia. Tej spotrebujú sušičky EZIDRI iba zhruba 0,45 kWh na usušenie 1 kg ovocia; pri lacných sušičkách je spotreba často výrazne vyššia..

2

Bezprecedentná kapacita

Každá zo sušičiek EZIDRI disponuje v základnej verzii piatimi sitami. Sušičky je však možno rozšíriť o ďalšie sitá, a to pri zachovaní skvelej kvality a rovnomernosti sušenia. K modelu EZIDI FD500 možno pridať dodatočných desať sít a zvýšiť tak jej kapacitu na celkových 15. Z vyššieho modelu EZIDRI FD1000 potom možno pridaním dodatočných sít učiniť doslova sušiaceho obra – bez ohrozenia kvality sušenia pojme až 30 sít. Usušíte tak naraz až 15 kilogramov surovín, takže počas jedného sušenia dokážete spracovať niekoľko košíkov húb či veľkú úrodu z vašej záhradky.

3

Ovocie, zelenina, huby...a omnoho viac

V sušičkách usušíte ovocie, zeleninu, huby a rad ďalších surovín. V sušičkách EZIDRI však navyše jednoducho pripravíte i sušené mäso alebo skvelé ovocné a zeleninové placky a rolky. Tie potom slúžia ako skvelá desiata, zdravá náhrada kalorických sladkostí alebo základ pre úžasné dezerty. Placky pripravíte na špeciálnej fóliovej miske, ktorá je dodávaná s každou sušičkou EZIDRI. Na fóliovej sieťke, ktorá je tiež súčasťou balenia sušičiek EZIDRI, potom môžete sušiť bylinky alebo ďalšie jemné suroviny ako lístky čaju či drobné bobuľovité ovocie.

4

Jednotka pre vyznávačov RAW-FOOD

Raw food čiže surová strava sa stáva stále populárnejšou. Jej hlavná výhoda spočíva v tom, že sú v nej plne zachované enzýmy, stopové prvky a predovšetkým vitamíny citlivé na teplotu, ktoré by sa napríklad varením zničili. Pre túto kvalitu surovej stravy platí maximálna teplota úpravy 40 – 45 °C. Špeciálna cirkulácia vzduchu v sušičkách EZIDRI zaisťuje konštantnú teplotu a prúd vzduchu v priebehu celého sušenia. K tomu výrazne prispieva i guľatý tvar sušičiek EZIDRI, veľmi presná nastaviteľnosť teploty, rovnako ako jej kontrola prostredníctvom termostatu umiestnená priamo pri vstupe vzduchu. Z tohto dôvodu sú sušičky EZIDRI vhodné na úpravu a konzervovanie surovej stravy a prípravu najrôznejších receptov v kvalite raw-food. Pre vitariánov proste nutnosť...

5

Kvalita a spoľahlivosť

Sušičky EZIDRI boli vyvinuté na Novom Zélande, ich vývoj začal už pred tromi desiatkami rokov a v súčasnej dobe sa na všetkých svetových kontinentoch predáva už niekoľká generácia. Sušičky EZIDRI si dlhodobo udržujú skvelú kvalitu s minimálnou mierou reklamácií. I vďaka tomu si našim zákazníkom môžeme dovoliť ponúknuť nadštandardnú päťročnú záruku.

Logo Ezidri
EZIDRI FD1000 ULTRA Digi

Sušička EZIDRI FD1000 ULTRA

Tato sušička ovoce a zeleniny splní i vaše nejnáročnější představy o dokonalém spotřebiči. Má bezkonkurenční výkon a její kapacitu lze rozšířit až na 30 sít.
Prohlédnout v e-shopu
Houby nasušené v sušičce EZIDRI
EZIDRI SNACKMAKER FD500

Sušička EZIDRI SNACKMAKER FD500

Pořiďte si sušičku ovoce a zeleniny, kterou používají i profesionální kuchaři. Pyšní se rovnoměrnou cirkulací teplého vzduchu mezi jednotlivými síty, čímž rychle a efektivně suší vložené suroviny. Navíc lze její kapacitu jednoduše rozšířit až na 15 sít.
Prohlédnout v e-shopu
Ovocné placky ze sušičky EZIDRI

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie