Výhody sušičiek EZIDRI

Sušenie je najlacnejší a najzdravší spôsob konzervácie – vďaka šetrnému sušeniu sa uchová v ovocí a zelenine až 80 % vitamínov. Pri lacnejších typoch sušičiek ide o sezónnu záležitosť, inak je to avšak pri sušičkách EZIDRI. Tie môžete využiť po celý rok vďaka možnosti prípravy sušeného mäsa, byliniek, ovocných a zeleninových placiek či maškŕt pre zvieracích miláčikov. Sušičky EZIDRI majú niekoľko zásadných výhod oproti bežne predávaným typom:

1

Kvalita a rovnomernosť sušenia

Iste to pri sušení poznáte tiež – neustála kontrola, či sa ovocie a zelenina suší na jednotlivých sitách rovnako. Rad najmä lacnejších sušičiek nedokáže udržať rovnakú teplotu na všetkých sitách a vám tak nezostane nič iné, než sitá neustále prekladať. Pri sušičkách EZIDRI tieto starosti odpadajú – prístroje totiž disponujú špeciálnou patentovanou cirkuláciou vzduchu, takže vo všetkých častiach sušičky panuje rovnaká teplota. Teplý vzduch totiž vďaka zabudovanému ventilátoru prechádza sušičkou opakovane; vzduch tak iba stačí „dohriať“ na požadovanú teplotu, čím sa navyše šetrí elektrická energia. Tej spotrebujú sušičky EZIDRI iba zhruba 0,45 kWh na usušenie 1 kg ovocia; pri lacných sušičkách je spotreba často výrazne vyššia..

2

Bezprecedentná kapacita

Každá zo sušičiek EZIDRI disponuje v základnej verzii piatimi sitami. Sušičky je však možno rozšíriť o ďalšie sitá, a to pri zachovaní skvelej kvality a rovnomernosti sušenia. K modelu EZIDI FD500 možno pridať dodatočných desať sít a zvýšiť tak jej kapacitu na celkových 15. Z vyššieho modelu EZIDRI FD1000 potom možno pridaním dodatočných sít učiniť doslova sušiaceho obra – bez ohrozenia kvality sušenia pojme až 30 sít. Usušíte tak naraz až 15 kilogramov surovín, takže počas jedného sušenia dokážete spracovať niekoľko košíkov húb či veľkú úrodu z vašej záhradky.

3

Ovocie, zelenina, huby...a omnoho viac

V sušičkách usušíte ovocie, zeleninu, huby a rad ďalších surovín. V sušičkách EZIDRI však navyše jednoducho pripravíte i sušené mäso alebo skvelé ovocné a zeleninové placky a rolky. Tie potom slúžia ako skvelá desiata, zdravá náhrada kalorických sladkostí alebo základ pre úžasné dezerty. Placky pripravíte na špeciálnej fóliovej miske, ktorá je dodávaná s každou sušičkou EZIDRI. Na fóliovej sieťke, ktorá je tiež súčasťou balenia sušičiek EZIDRI, potom môžete sušiť bylinky alebo ďalšie jemné suroviny ako lístky čaju či drobné bobuľovité ovocie.

4

Jednotka pre vyznávačov RAW-FOOD

Raw food čiže surová strava sa stáva stále populárnejšou. Jej hlavná výhoda spočíva v tom, že sú v nej plne zachované enzýmy, stopové prvky a predovšetkým vitamíny citlivé na teplotu, ktoré by sa napríklad varením zničili. Pre túto kvalitu surovej stravy platí maximálna teplota úpravy 40 – 45 °C. Špeciálna cirkulácia vzduchu v sušičkách EZIDRI zaisťuje konštantnú teplotu a prúd vzduchu v priebehu celého sušenia. K tomu výrazne prispieva i guľatý tvar sušičiek EZIDRI, veľmi presná nastaviteľnosť teploty, rovnako ako jej kontrola prostredníctvom termostatu umiestnená priamo pri vstupe vzduchu. Z tohto dôvodu sú sušičky EZIDRI vhodné na úpravu a konzervovanie surovej stravy a prípravu najrôznejších receptov v kvalite raw-food. Pre vitariánov proste nutnosť...

5

Kvalita a spoľahlivosť

Sušičky EZIDRI boli vyvinuté na Novom Zélande, ich vývoj začal už pred tromi desiatkami rokov a v súčasnej dobe sa na všetkých svetových kontinentoch predáva už niekoľká generácia. Sušičky EZIDRI si dlhodobo udržujú skvelú kvalitu s minimálnou mierou reklamácií. I vďaka tomu si našim zákazníkom môžeme dovoliť ponúknuť nadštandardnú päťročnú záruku.

Logo Ezidri
EZIDRI FD1000 ULTRA Digi

Sušička EZIDRI FD1000 ULTRA

Tato sušička ovoce a zeleniny splní i vaše nejnáročnější představy o dokonalém spotřebiči. Má bezkonkurenční výkon a její kapacitu lze rozšířit až na 30 sít.
Prohlédnout v e-shopu
Houby nasušené v sušičce EZIDRI
EZIDRI SNACKMAKER FD500

Sušička EZIDRI SNACKMAKER FD500

Pořiďte si sušičku ovoce a zeleniny, kterou používají i profesionální kuchaři. Pyšní se rovnoměrnou cirkulací teplého vzduchu mezi jednotlivými síty, čímž rychle a efektivně suší vložené suroviny. Navíc lze její kapacitu jednoduše rozšířit až na 15 sít.
Prohlédnout v e-shopu
Ovocné placky ze sušičky EZIDRI