Panini s avokádom a lososom

Avokádo, losos a krémový syr vám dodá porciu energie. To všetko v chrumkavej zapečenej bagete. Domáce panini s lososom a avokádom je plné superpotravín a skvelé pre každú príležitosť - na raňajky či na piknik s priateľmi.
  5 + 10 min
  4 porcie
 
Ingrediencie:
  • 2 väčšie celozrnné bagety
  • 1 avokádo
  • 200 g pečeného lososa
  • 150 g niekoľko cherry paradajok
  • niekoľko cherry paradajok
  • balzamikový krém
Postup:
1
Bagetu rozkrojte napoly a ešte pozdĺžne prekrojte. Namažte syrom.
2
Avokádo rozkrojte napoly, vyberte kôstku a olúpte. Nakrájajte na plátky. 
3
Tie naskladajte na spodnej časti bagiet so syrom. Na avokádo dajte kúsky pečeného lososa, ktorého ochuťte krémovým balzamikom.
4
Bagetu dokončite plátkami cherry paradajok. Priklopte horným dielom bagety a zapečte v sendvičovači Breville.
5
Tip: Namiesto lososa môžete rovnako dobre použiť aj pečeného pstruha alebo tresku.
    
Vďaka sendvičovaču Breville DuraCeramic môžete v priebehu niekoľkých okamžikov pripraviť chutné sendviče, panini, zapečené bagely, ale i zdravý variant obyčajných hrianok. Prístroj disponuje variabilným nastavením nastavenia teploty a tiež viacúrovňovým závesom veka sendvičovača, ktorým môžete upraviť polohu horného výhrevného panelu.
So sendvičovačom Breville Ultimate si môžete pochutnať na najchutnejších sladkých i slaných desiatach! Uzatvárací systém a nový dizajn s hlbšími nepriľnavými doskami vám umožní pripraviť všetky druhy sendvičov s rôznymi náplňami bez toho, aby vám obsah pretiekol. Dosky sú navyše vybavené nepriľnavým povrchom a možno ich veľmi ľahko oddeliť a vyčistiť.