Sendvič so syrovou nátierkou a pečeným kuraťom

Vynikajúci a sendvič plný bielkovín si pripravíte veľmi ľahko. Počas chvíľky vytvoríte čerstvú nátierku, ktorá dodá lahodný základ k pečenému kurčaťu.
  5 + 10 min
  4 - 8 porcií
 
Ingrediencie:
  • 8 plátkov toastového chleba
  • 100 g syra Gran Moravia
  • 100 g žervé
  • 100 g masla
  • 2 jarné cibuľky
  • pečené kura
Postup:
1
Syr, žervé, maslo a jarnú cibuľku dajte do mixéra a spoločne zmixujte.
2
Nie je potrebné nátierku ničím dochucovať, syr je dosť výrazný a s cibuľou dohromady jej dajú skvelú chuť.
3
Syrovou nátierkou namažte všetky plátky toastového chleba.
4
Na polovicu z nich naskladajte mäso z pečeného kurčaťa, pokojne aj s kožou a priklopte ďalším plátkom toastového chleba.
5
Zapečte v sendvičovači Breville, dozlatista.
6
Tip: Keď nemáte pečené kura, použite pokojne aj pečené bravčové alebo hovädzie mäso.
   
Vďaka sendvičovaču Breville DuraCeramic môžete v priebehu niekoľkých okamžikov pripraviť chutné sendviče, panini, zapečené bagely, ale i zdravý variant obyčajných hrianok. Prístroj disponuje variabilným nastavením nastavenia teploty a tiež viacúrovňovým závesom veka sendvičovača, ktorým môžete upraviť polohu horného výhrevného panelu.
So sendvičovačom Breville Ultimate si môžete pochutnať na najchutnejších sladkých i slaných desiatach! Uzatvárací systém a nový dizajn s hlbšími nepriľnavými doskami vám umožní pripraviť všetky druhy sendvičov s rôznymi náplňami bez toho, aby vám obsah pretiekol. Dosky sú navyše vybavené nepriľnavým povrchom a možno ich veľmi ľahko oddeliť a vyčistiť.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie